TR | EN | GİRİŞ
DANIŞMANLIK
Marka Yönetimi Danışmanlığı Nedir?
Marka nakittir ve bilgi ile yönetilir.
Kurumun ve markanın sürdürülebilir geleceğinin sağlanması çerçevesinde, markanın oluşturulması, stratejik konumlandırması ve yönetimi süreci hassasiyetle takip edilmelidir.
Marka yönetimi yalnızca fiziksel konsept çalışması veya iletişim planlaması değildir. Marka yönetimi markaya değer katan veya değerini etkileyen tüm süreçlerin topyekün ve rekabet ile birlikte analiz edilerek stratejik süreçlerinin planlaması, modellenmesi ve uygulanmasının gözetilmesidir.
Marka yönetimi, markanın değerleme çalışmalarında seçilen konumunda yer almasını sağlayan bir süreç danışmanlığıdır.

Marka Yönetimi Danışmanlığı Nasıl Yapılır?
Marka yönetimi Jara (AGP) modeli ile gerçekleştirilir. Markanın analizi, iletişim planlaması ve modellemesi ile iletişim eylemleri takibi ile devam eden süreç, marka değerleme ölçümleri ile elde edilen bulgular çerçevesinde gerekli revizyonlar ile markanın sağlıklı gelişimini sağlar.

Marka Yönetimi Danışmanlığı Nerelerde Kullanılır?
Gerek ulusal gerekse de ulusal pazarda markalaşma ihtiyacının doğması halinde işletmeler marka yönetimi danışmanlığında yararlanabilecektir.
Marka yönetimi danışmanlığı markanın ilk doğumu aşamasından itibaren yararlanılması gereken bir hizmettir.
Marka yönetimi danışmanı, henüz yeni doğan markanın içinde bulunacağı rekabet ortamını analiz ederek, sağlıklı bir gelişim ve olgunlaşma süreci yaşanmasını sağlamak amacındadır.
Marka bu süreçte canlı bilgi ile takip edilerek beslenir ve gelişimi garanti altına alınır.

.
Kurum, ürün ve hizmetleri için pazar stratejisi ve maliyeti
Marka yönetimi, markanın değerleme çalışmalarında seçilen konumunda yer almasını sağlayan bir süreç danışmanlığıdır
(C) AG Platform | 2011
MARKA YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI
Brand Management
Marka yönetimi danışmanlığı marka henüz doğum aşamasında iken yararlanılan bir hizmettir.

  • Marka yönetimi danışmanlığı Kobi seviyesinde alınabilecek bir hizmettir.
  •  Markanın ulusal ve uluslararası pazarda sağlıklı ve başarılı bir gelişim süreci yaşaması doğum öncesi ve doğumdan itibaren alınacak önlemler ile sağlanabilecektir.
  •  Marka yönetimi danışmanlığı yalnızca bir konsept çalışması değil, aksine stratejik bir süreçtir.
  •  Marka yönetimi danışmanlığı satın alınabilir ve bedeli markanın gelişimi ile rhatlıkla karşılanabilecek bir hizmettir.
  •  Marka yönetimi danışmanlığı bir bilgi hizmetidir.
ali gizer ahmet postacı rap araştırma delphi araştırma kobi testi odak grup söylem analizi medya analizi fenomen analizi etnografik çalışma sektörel rapor araştırma danışmanlığı kurumsal iletişim danışmanlığı marka yönetimi kalite yönetimi
rap research rapid assesement process delphi research sfit small firms impact test focus group corporate voicing voice analysis phenomenological analysis ethnographical survey sectoral reports turkish türkiye turkey