TR | EN | GİRİŞ
DANIŞMANLIK
Kalite Yönetimi Danışmanlığı Nedir?
Kalite yönetimi danışmanlığı, organizasyonların kurumsal genel yapılanma ve algıları, marka, ürün ve hizmetleri ile operasyonel özelliklerine göre analiz edilerek, öncelikle uygun kalite politikasının oluşturulmasını amaçlamaktadır.
Kalite yönetim danışmanı, organizasyonel analizi takiben, en uygun belge veya belgelendirmelerin seçimi ile kurum tarafından bunların kabul edilme olanaklarının değerlendirilmesi konusunda hizmet vermektedir.
Son olarak seçilen belge veya belgelerin alınması için gerekli yapısal ve kültürel çalışmalar ile başvuru ve belgelendirme süreçlerinin yönetimi gerçekleştirilir.

Kalite Yönetimi Danışmanlığı Nasıl Yapılır?
Kurumsal Analiz Süreci : Kurumun yapısal ve itibari özelliklerine göre analizi ile belgelendirme alanları ihtiyacının tesbit edilmesi.
Kurumsal Hazırlık Süreci : Kurumun yapısal ve kültürel olarak tüm birimleri ile belgeleme sürecine hazırlanması. Dokümantasyon desteği.
Belgelendirme Süreci : Başvuru ve belge alımı aşamasında uzman destek verilmesi.Kalite Yönetimi Danışmanlığı Nerelerde Kullanılır?
Kurumsal ürün ve hizmet kalitesini geliştirmek ve artırmak isteyen tüm yapılar hizmetten yararlanabilir.
Kuruma sektörel rekabet avantajı sağlamak veya rekabet dengesini yakalamak amacı ile belgelendirme ihtiyacının doğduğu noktada bu sürecin sağlıklı ve verimli bir biçimde geçirilebilmesinde kalite yönetimi danışmanlığı hizmeti yarar sağlayacaktır.
Kurumiçi yapısal ve kültürel engellerin profesyonel yaklaşım ile ve her seviyede aşılabilmesi için uzman ve akredite kalite yönetimi danışmanları etkili destek sağlayarak sürecin sancısız biçimde aşılmasını sağlayacaktır.

.
Kalite politikası oluşturulması ve belgelendirme seçimi
Kurumun operasyonel özelliklerine göre analiz edilerek, öncelikle uygun kalite politikasının oluşturulması
(C) AG Platform | 2011
KALİTE YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI
Quality Management
Yetkin ve yetkili uzmanlar tarafından sunulan kalite yönetimi danışmanlığı hizmeti ile belgelendirme süreci rahatlıkla aşılabilmektedir.

  • Analiz : Kurumsal yapının çok boyutlu analizi ile belge seçimi.
  • Uyarlama : Seçilen belgelerin yaşayan modeller olarak kurum tarafından kabulünün sağlanması
  • Uygulama : Seçilen belgelerin ,ihtiyaç duyduğu dokümantasyon ve modelin yaşama geçirilmesi.
  • Belgelendirme : Belgelerin kazandırılması ve korunması.
ali gizer ahmet postacı rap araştırma delphi araştırma kobi testi odak grup söylem analizi medya analizi fenomen analizi etnografik çalışma sektörel rapor araştırma danışmanlığı kurumsal iletişim danışmanlığı marka yönetimi kalite yönetimi
rap research rapid assesement process delphi research sfit small firms impact test focus group corporate voicing voice analysis phenomenological analysis ethnographical survey sectoral reports turkish türkiye turkey