TR | EN | GİRİŞ
ARAŞTIRMA
SEKTÖREL Raporlar Nedir?
Türkiye hızla kabuk değiştiriyor. Bu değişim çoğunlukla tüm ekonomik ve sektörel yapıyı doğrudan etkiliyor. Hızlı değişime ayak uydurarak, kurumsal yapıda ve ürün hizmet sunumunda gerekli düzenlemelerin zamanında yapılabilmesi işletmelere ciddi rekabet avantajı sağlamaktadır.
Sektörel raporlar, hergün yüzlerce kaynakta yayınlanan binlerce haber arasından sektör için yaşamsal önem taşıyanları ayırarak işletmelerin yarına hazırlıklı olmalarına olanak sağlamaktadır.
Genel amaçlı veya belirli bir ekonomik kesiti hedefleyen sektör raporları, sektörlere ve tematik içeriklerine göre günlük, haftalık, aylık veya belirsiz periyodlu olarak kurumların bilgisine sunulmaktadır.
İyi kategorize edilmiş, indeksli ve rahat okunur raporlar, birincil ve ikincil kaynak veri analizlerinin yalın grafik  sunumları ile desteklenerek servis edilmektedir.

SEKTÖREL Raporlar Nasıl Yapılır?
Periyodikler
  • Hergün yayınlanan yüzlerce haber arasından, iş dünyasının yarınını değiştirecek olanlar dikkatle ayrıştırılarak, rahat okunur formatta sunulur.
Sektörel Raporlar
  • Sektör ile ilgili mevzuat, yeni politikalar, açılımlar, destek ve teşvikler takip edilerek, işletmelere katma değer sağlayacak veri analizleri ile birlikte servis edilir.
Özel Raporlar
  • Kurumların birincil veya ikincil kaynaklardan elde ettikleri veriler analitik olarak değerlendirilerek kullanım ve sunuma hazır halde raporlaştırılır.
SEKTÖREL Raporlar Nerelerde Kullanılır?
agp*Bülten          Dünya ve Türkiye'de Ekonomik Gelişmeler
agp*Bülten30     Dünya ve Türkiye'de Ekonomik Gelişmeler (TR/EN)
agp*Bülten90     Dünya ve Türkiye'de Ekonomik Gelişmeler (TR/EN)
agp*Sektör          Türkiye KOBİ Raporu
agp*Sektör          Dünya ve Türkiye'de ENERJİ Sektörü (TR/EN)
agp*Sektör          Dünya ve Türkiye'de GIDA Sektörü (TR/EN)
.
Dünyayı, gündemi ve sektörü izlerken, fırsatları takip edebilmek
Sektörel raporlar, hergün binlerce haber arasından sektör için yaşamsal önem taşıyanları ayırarak yarına hazırlıklı olmanıza olanak sağlamaktadır
(C) AG Platform | 2011
SEKTÖREL RAPORLAR
Sectoral Periodics
agp*Sektör
> Rekabet ve diğer sektör aktörleri ile genel gelişmeler
> Düzenlemeler,  haberler, satır araları ve yorumlar

agp*Bülten
> Türkiye'de ve dünyada ekonomiye ve politikaya yön veren gelişmeler
> Her sabah önce cebinizde sonra bilgisayarınızda

agp*Bülten30
> Türkiye ve dünya ekonomisinin derinlikli ve anlaşılır analizi
> Neler oldu, neler olacak üzerine yalın anlatım

agp*Bülten90
> Beklenti anketi, orta vadeli plan ve mali karar ne diyor
> Okumanın ve neler getireceğini anlamanın en kolay yolu

ali gizer ahmet postacı rap araştırma delphi araştırma kobi testi odak grup söylem analizi medya analizi fenomen analizi etnografik çalışma sektörel rapor araştırma danışmanlığı kurumsal iletişim danışmanlığı marka yönetimi kalite yönetimi
rap research rapid assesement process delphi research sfit small firms impact test focus group corporate voicing voice analysis phenomenological analysis ethnographical survey sectoral reports turkish türkiye turkey